O nás

Přečtěte si zajímavosti o naší společnosti. Dozvíte se, proč u nás nakupovat.

Něco z historie

Ve svém oboru byla naše firma vždy jedním z průkopníků. Sehnat razítko, to byl ještě před 20 lety takřka nemožný úkol. Komunistický režim přísně reguloval výrobní kapacity a na jediné razítko se tak čekalo i několik měsíců. Tyto standardy jsme pomáhali zbořit. Na trhu jsme se začali pohybovat po Sametové revoluci a v oboru se firma okamžitě zařadila mezi elitu. Mohlo za to zejména používání nejmodernějších dostupných technologií ve spojení s krátkými dodacími lhůtami a nízkými cenami. Tyto přednosti nám vydržely dodnes.

Technologie

V současné době používáme pro výrobu razítek laserové gravírování, které umožňuje dokonalé propracování návrhu jak po technické, tak i po estetické stránce. Všechny objednávky zpracováváme a odesíláme do dvou dnů.

Klienti

Mezi naše stálé zákazníky patří nejrůznější státní instituce i lokální zastoupení mnohých nadnárodních korporací. Stejně zásadním segmentem je pro nás ale i práce pro maloodběratele, například soukromé podnikatele. Nebojíme se velkých zakázek ani těch malých, které často vyžadují inovativní řešení. Díky našim dlouholetým zkušenostem si dnes dokážeme poradit opravdu s každým projektem.